Oznamy

NON-STOP Autoumyváreň

Nová autoumyváreň s najmodernejšou technológiou je už otvorená a pripravená na umytie vášho štvorkolesového miláčika. Otvorená non-stop, bez obsluhy, platba možná v hotovosti, kartou, predplatenou zákazníckou kartou.
Tešíme sa na Vašu návštevu!

emadeNON-STOP Autoumyváreň
Čítať viac...

Kontrola originality – objednávka online

Už aj na kontrolu originality sa u nás môžete objednať on-line. Počas kontroly originality si môžete vychutnať kávičku z F1Café, ktorú získavate ku každej kontrole originality zdarma.

emadeKontrola originality – objednávka online
Čítať viac...

Zľava 4%

Vážení zákazníci. Spustili sme pre vás možnosť objednať sa na TK/EK s platbou vopred online platobnou kartou alebo bankovým tlačidlom. Zároveň získavate zľavu 4% z celkovej ceny, príplatok za objednávku neplatíte. Veríme, že využijete túto možnosť k vašej spokojnosti.

emadeZľava 4%
Čítať viac...

Technická, emisná kontrola

Na našom pracovisku je možné sa objednať na vopred určenú hodinu (s príplatkom 5,-€) alebo prísť bez objednania (polovica zákazníkov). V prípade, že Vám nevyhovuje termín objednávky, doporučujeme Vám prísť na stanicu technickej kontroly ráno v čase 07.00-08.00 a pracovníčky príjmu Vám po zaevidovaní vozidla dajú informáciu o predpokladanom čase kontroly v daný deň. Neobjednané vozidlá vybavujeme do naplnenia kapacity technikov v daný deň.

Veríme, že budete s našimi službami spokojní.

emadeTechnická, emisná kontrola
Čítať viac...